נעים מאד!
אני יעל. אמא לתמר, נעה ועופר.
אני שואלת שאלות. אני מטילה ספק בתשובות.
ואז אני שואלת שאלות נוספות.

לעדכונים הרשמו כאן:


 

לראשונה בשפה העברית

100 מתכונים!!

(ולא רק לילדים…)

מאה מתכונים מובחרים ללא סוכרים מעובדים וללא דגנים מלווים במאה צילומים משמחים מתוך ביתי הפרטי שברמת הגולן. כל מתכון ומתכון עבר את מבחן הטעם של עופר, הילד היקר והאהוב שלי.
תמצאו גם טיפים שימושיים לעבודה במטבח נטול קמחי גלוטן או עמילן, כמו גם עצות שונות בהתמודדות מול ילדים בררנים מתוך נסיוני האישי..

בספר זה תמצאו מתכונים המבוססים על חומרי גלם משובחים וטריים, נקיים מחומרים מעובדים, עשירים במרכיבי תזונה, שיתרמו להתפתחות המנטלית והפיזית של הילד ושלכם כפי שהיא תרמה ועודנה תורמת לילד המיוחד שלי אותו תפגשו בין דפי הספר.

רובם המכריע של המתכונים בספר זה הומצאו ופותחו על ידי, את היתר ליקטתי, תרגמתי והכלתי את ההתאמות המתבקשות על מנת להנגיש  את המתכונים הידידותיים עבור מי ששוקל או בוחר ליישם את תכנית  GAPS לשיקום והבראת מערכת העיכול שלו או של ילדיו כמו גם מי שמיישם תזונה דלת פחמימה* ו/או נטולת גלוטן בלבד.

יעל


 


*בקרב קוראי נמנים גם קהל הסוכרתיים עבורם נדרשת התאמה קלה במעט המתכונים בהם מצויינת המתקה ממקור טבעי כמו דבש, או תמרים (לא סילאן) אותם הם מחליפים בהמתקה דלת פחמימה המותרת להם במסגרת התזונה אותה הם מיישמים.

עכשיו ב-96 שקלים בלבד במקום 169 שקלים.
הזמינו עכשיו! 🙂

יעל פרל - בשלנית ומתכונאית מנוסה ומיומנת במטבח נטול קמחי גלוטן ועמילן, שמרים, סוכרים מעובדים, מתפיחים וקיצורי דרך. מחברת הספר : ' מאה מתכוני GAPS לילדים '. בעלת הבלוג:  'יעל פרל - לא רק אמא' בו היא משתפת הצצות למסע החיים שלה כאמא של עופר; ילד קסום ומיוחד עם אוטיזם דרך מתכונים ממטבחה, הגיגים מעולמה , התרשמותה ודעתה האישית על עולם התוכן בנושא אוטיזם ועל גישות טיפוליות שונות שמעניינות אותה.  יעל מופיעה מול קהלי הורים, מטפלים וכל מי שמעוניין לשמוע אותה מספרת על האופן בו אוטיזמעניין אותה ועל ההתמודדות האישית שלה עם הנושא. מאה מתכוני GAPS לילדים הוא ספרה הראשון.

לָרִאשׁוֹנָה בַּשָּׂפָה הָעִבְרִית!!

Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support