נעים מאד!
אני יעל. אמא לתמר, נעה ועופר.
אני שואלת שאלות. אני מטילה ספק בתשובות.
ואז אני שואלת שאלות נוספות.

לעדכונים הרשמו כאן:

עייפות, חוסר אנרגיה, מצבי רוח, דיכאונות, קשיי קשב וריכוז, היפראקטיביות, התקפי זעם, דלקות בגוף, מחלות אוטואימוניות, כאבי ראש, בעיות שינה, חוסר מנוחה, עצבנות, נשירת שיער, בעיות עיכול, קשיי גדילה והתפתחות, אקנה, כאבי מחזור, בעיות פריון ועוד שלל בעיות, הן לעיתים קרובות תוצאה מובהקת של חסרים תזונתיים.
 על מנת לטפל בהם חשוב לבחון את התזונה ואת בדיקות הדם, על מנת שיהיה אפשרי לעלות על הנתיב הנכון והמותאם אישית שיוביל לאורח חיים בריא ומאוזן.

 מרבית מהאוכלוסייה, על אף שאינם מודעים לכך, סובלים מחסרים תזונתיים משמעותיים וחשוב שיקבלו הכוונה לאורח חיים בריא יותר שיכול להביאם לשיפור משמעותי ביותר ולפתרון של שלל בעיות מורכבות במהירות וביעילות.

בתהליך הייעוץ והליווי תיערך שיחת היכרות בת שעה עד שעה וחצי בה אשאל אותך שאלות בנוגע לבריאותך ואקשיב לכל מה שתרצי/ה להוסיף ולשתף אותי שיאיר את התמונה בנוגע לבעיה/יות מהן הנך או ילדך סובל/ת .
לאחר מכן אשב ואלמד מהנתונים שמסרת לי בשיחה ואתווה את הדרך שלהבנתי תתאים לך ביותר על מנת להקל עליך ולשפר את המצב הקיים למצב אופטימלי. כשאסיים, נתאם שיחה נוספת בת שעה ונעבור ביחד על מפת הדרכים עד שתהיה לך מוסכמת וברורה ובעיקר ישימה.

Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support