נעים מאד!
אני יעל. אמא לתמר, נעה ועופר.
אני שואלת שאלות. אני מטילה ספק בתשובות.
ואז אני שואלת שאלות נוספות.

לעדכונים הרשמו כאן:

תקנון ומדיניות פרטיות

המסמך מנוסח בלשון נקבה אך פונה לשני המינים.

‘יעל פרל – לא רק אמא’  אונליין (להלן “הבלוג” “החנות” ו/או “יעל פרל”), הינו אתר וירטואלי לציבור הגולשות ברשת האינטרנט בישראל. האתר הינו שייך ליעל פרל הרשומה כעוסק כחוק. הינך מתבקשת לקרוא תקנון זה במלואו ובעיון, כתנאי מוקדם להתקשרות בין הצדדים.החנות/האתר משמש/ת לרכישת מוצרים על ידי ציבור הגולשות באינטרנט בישראל ורשאיות לרכוש בה בנות ובני 18 ומעלה ,בעלות תא דואר אלקטרוני ברשת האינטרנט בישראל ובעלות כתובת מגורים בישראל, אשר ברשותן כרטיס אשראי תקף בישראל.גלישה בחנות ו/או רכישת המוצר ו/או שירות המוצעים למכירה בו, מהווה את הסכמתך לקבל ולנהוג על פי הוראות התקנון וכי לא תהיה לך ו/או למי מטעמך כל טענה/תביעה במישרין ו/או בעריפין כנגד בעלי או מי מטעמי האתר ו/או מפעיליו. אם אינך מסכימה לתנאי מתנאי תקנון זה, הינך מתבקשת לא לעשות כל פעולה באתר.המחירים באתר הינם כוללים מע”מ והמוצרים בה הינם חדשים ותקינים אלא אם צויין מפורשות אחרת.

ידוע ומוסכם כי השירות המוצע ו/או הנמכר באתר זה, אינו מהווה טיפול רפואי ו/או יעוץ רפואי ו/או מעין רפואי וכי יעל פרל, אינה
רופאה , אינה מספקת ולא תספק יעוץ רפואי ללקוחותיה, כל האמור והמוצע בשירות הנמכר הינו באחריות הלקוחות ועל דעתם בלבד ולא תחול על יעל פרל כל אחריות לתוצאות הייעוץ והפעולות אשר יינקטו על ידי הלקוחות וכי אין כל התחייבות מצד יעל פרל להצלחה ביישום הייעוץ הניתן על ידה – ללקוח. 

מובהר וידוע לי כי המידע המועבר על ידי הגולשות/ים ליעל פרל הן באמצעות הרכישה והן באמצעות הליך הייעוץ לתזונה בריאה, לא יועבר לכל גורם שלישי ויישמר אצל יעל פרל בלבד, ואך ורק למטרות השירות המוצע כאן (ייעוץ לאורח חיים בריא).

 

 

כתובת העסק: ארז 9, קצרין
1294631

 ניתן לבצע הזמנות דרך אתר האינטרנט, במכירות הנודדות או דרך הטלפון.
לייעוץ או הזמנה טלפונית אנחנו כאן בשמחה 050-9311522

 

פרטי משתמש/ת
הרכישה באתר מותנית במסירת פרטים מזהים נכונים (שם פרטי, שם משפחה, כתובת מלאה, טלפון, נייד, וכתובת דואר אלקטרוני תקפה ופעילה של המשתתפת ופרטי תשלום). המשתמש/ת מצהיר/ה בזאת כי ידוע לו/ה שהגשת פרטים אישיים כוזבים מהווים עבירה פלילית. ‘יעל פרל- לא רק אמא’ תהיה רשאית לבטל כל פעולה שהתבצעה באמצעות האתר, במידה והמשתמש/ת הגיש/ה פרטים כוזבים או חלקיים ולא תיקח אחריות על הזמנה או משלוח או מתן ייעוץ שפרטיו כוזבים או לא מלאים.

פרטיות
כל הפרטים האישיים שימסרו בעת ביצוע פעולה באתר יישמרו במאגר המידע של  יעל פרל  למעט פרטי כרטיסי האשראי ומספרי תעודות זהות אשר אינם נשמרים במאגר המידע בכל מקרה. יעל פרל  מתחייבת לשמור על הרמה הגבוהה ביותר של סודיות ואבטחת המידע ומתחייבת לא להעביר את הפרטים האישיים של המשתמשת לאף גורם שלישי פרט חברת אשראי, וזאת רק על מנת להשלים את פעולות הרכישה שבוצעה באתר. הסליקה באתר מתבצעת בעמוד סליקה מאובטח SSL ברמה גבוהה ביותר, המידע אודות הפעולה מוצפן בהתאם להנחיות תקן PCI הבינלאומי כך שהשרת מאובטח והמידע האישי בעת הרכישה מוגן.

אתר החברה משתמש ב”עוגיות” (Cookies) לצורך תפעולם השוטף והתקין, ובכלל זה כדי לאסוף נתונים סטטיסטיים אודות השימוש באתר, לאימות פרטים, כדי להתאים את האתר להעדפותיך האישיות ולצורכי אבטחת מידע.
דפדפנים מודרניים כוללים אפשרות להימנע מקבלת Cookies. אם אינך יודעת כיצד לעשות זאת, בדקי בקובץ העזרה של הדפדפן בו הנך משתמש.

אחריות אישית
יעל פרל אינה אחראית לתכנים המפורסמים בקישורים הקיימים באתר והמובילים לאתרים אחרים אליהם ניתן להגיע דרך אותה קישורית ובכל מקרה אינו מתחייבת כי הקישורית (LINK) תוביל את הגולש לדף אינטרנט פעיל.
יעל פרל או מי מטעמה לא תהיה אחראית ולא תישא בכל נזק ישיר, עקיף, תוצאתי או מיוחד שנגרם למשתמשת או לצד שלישי כתוצאה משימוש או רכישה באמצעות האתר, תהא עילת התביעה אשר תהא, לרבות הפסד הכנסה ו/או מניעת רווח שיגרמו מכל סיבה שהיא, שאז יעל פרל שומרת לעצמה את הזכות לבטל את הרכישה הספציפית בהודעה בכתב לרוכשת.

אחריות המוצר

יעל פרל אחראית לטיב המוצר וזאת כמקובל בענף הספרים וזאת כל עוד עמדה הלקוחה בתנאים הנדרשים ובשימוש הרגיל והמקובל במוצר (ספר). שימוש שלא בהתאם להוראות אלו יבטל את האחריות.

במקרה של ויכוח בנושא שירות ואחריות לאחר קבלת המוצר ולאחר שימוש בתקופת האחריות מסכימים הצדדים מראש כי בכל מקרה של ויכוח או תביעה כספית אזי שבמקרה כזו סכום התביעה כלפי האתר לא יוכל לעלות מעבר לסכום מוצר מקביל ותקין על כפי ערכו ביום התביעה

אספקה ומשלוחים
המשלוחים יעשו בימי עסקים, ימים א’-ה’, למעט ימי שישי, ערבי חגים ומועדים, שבת וימי חגים ומועדים. הזמנות שיתקבלו עד השעה 14:00 ישלחו ביום המחרת (יום ההזמנה אינו נכלל בחישוב זמן האספקה). הזמנות שיתקבלו ביום חמישי עד השעה 14:00 ישלחו ביום ראשון, הזמנות שיתקבלו במהלך סוף השבוע נחשבות כהזמנות שהתקבלו ביום א’ וישלחו ביום שני.
במועד מילוי פרטי ההזמנה בחרי את סוג המשלוח הנוח ביותר עבורך:
דואר רשום – משלוח ליחידת הדואר הקרובה לביתך בעזרת דואר ישראל, המשלוח מלווה במספר מעקב שישלח במייל עם רגע יציאת המשלוח. ברגע הגעת המשלוח תקבל הלקוחה הזמנה לאיסוף מהדואר. עלות המשלוח 17 ש”ח. מועד הגעת המשלוח עד 11 ימי עסקים.
שליח עד הבית – שליח עד הבית בתוספת של 50 ₪ (לא כולל אילת ויישובים מרוחקים לגביהם ניתן לקבל פרטים נוספים). מועד הגעת החבילה בין 1-3 ימי עסקים מרגע שליחת המוצר.
עצמי – איסוף עצמי ללא עלות מקצרין שברמת הגולן – בתיאום טלפוני מראש.
יעל פרל מתחייבת לפעול מתוך רצון להעניק רמת שירות גבוהה במיוחד, יחד עם זאת יעל פרל לא תהא אחראית לכל עיכוב באספקה ו/או לאי-אספקה שייגרמו כתוצאה מפרטים שגויים ו/או לא מדויקים ומלאים שמסרה הרוכשת או לאי אסיפת החבילה על ידי הלקוחה. במקרה שהמוצרים יוחזרו ליעל פרל  עקב פרטים מוטעים שנמסרו בעת ביצוע ההזמנה או איחור באיסוף החבילה מנקודת האיסוף תחויב המזמינה בתשלום עבור דמי משלוח וטיפול במשלוח בשנית.
הרוכשת לא תוכל לדרוש פיצוי במקרה של עיכוב בהגעת המוצר מסיבה שתלויה בחברת המשלוחים או בדואר ישראל. ו/או כתוצאה מכוח עליון ו/או מאירועים שאינם בשליטתו של האתר לרבות שביתות, השבתות, מצב חירום ביטחוני וכיוצ”ב. וכי לא יתאפשר ביטול משלוח וההזמנה בשל התנאים שצוינו לעיל.


ביטול רכישה / החלפת מוצר
 ניתן להחליף או להחזיר כל רכישה שבוצעה באתר, תוך 14 ימים מיום הזמנת המוצר, בכפוף לכך שהמוצר  באריזתו המקורית, ללא פגם ו/או בלאי ושלא נעשה בו שימוש. הרוכשת תשלח את המוצר על חשבונה בדואר רשום חזרה ליעל פרל  לכתובת: ארז 9, קצרין – 1294631
ותעדכן טלפונית את יעל פרל בצרכיה.

רוכשת המעוניינת בביטול רכישה תקבל זיכוי מלא למעט דמי המשלוח. ניתן לזכות רק לקוחות שרכשו את המוצר, ושילמו עבורו בכרטיס אשראי שנמצא ברשותם, וקיימת ברשותם הקבלה המקורית כפי שנשלחה אליהם עם הרכישה. יעל פרל תהיה רשאית לגבות דמי ביטול בכל מקרה של ביטול העסקה שלא עקב פגם , הכל בהתאם ובשיעורים הקבועים בכל דין.
רוכשת המעוניינת בהחלפת מוצר תזוכה או תחויב בהפרש שבין המחיר ששילמה עבור המוצר שהחזירה לבין המחיר של המוצר החלופי.

מכירה ותשלום
חיוב התשלום עבור מוצר יתבצע באמצעות כרטיס האשראי שאת פרטיו מוסרת המשתמשת במחיר הנקוב בדף המוצר בעת ההזמנה, בתוספת הוצאות המשלוח, והכל כמפורט בסמוך לכל מוצר ו/או בדף המוצר ו/או בעגלת הקניות ו/או בקופה.
יעל פרל תספק רק מוצרים אשר התמורה בגינם שולמה במלואה באמצעות כרטיס האשראי / העברה בנקאית או תשלום ב Bit של המשתמשת והמשלוח ישלח לכתובת אשר ציינה.
מנהלי האתר לא ישאו במישרין ועקיפין באחריות למקרה שבו הרכישה של המשתתפת לא התקבלה במערכת או לכל בעיה טכנית ו/או אחרת המונעת מהמשתתפת לרכוש ו/או לקבל מוצרים.
אם יחול שיבוש ו/או טעות בתיאור המוצר, מחירו או כל פרט אחר, תהיה החברה רשאית לבטל את ההזמנה והמזמינה לא תחויב בכל תשלום בגין ההזמנה שבוטלה.
מבלי לגרוע מכל האמור לעיל, לאחר השלמת ההזמנה על ידי המשתמשת, במידה ויתברר כי המוצר המוזמן אזל מהמלאי יהא האתר רשאי לבטל את המכירה או להציע מוצר חלופי. יעל פרל לא תהיה אחראית ולא תישא בכל נזק ישיר, עקיף, תוצאתי או מיוחד שנגרם למשתמשת או לצד שלישי.

דין ושיפוט
הדין החל על הזמנות הרוכשת ועל תקנון זה, הוא הדין הישראלי בלבד. סמכות השיפוט הייחודית לכל עניין ומחלוקת, נתונה לבתי המשפט המוסמכים במחוז הצפון בלבד.

לָרִאשׁוֹנָה בַּשָּׂפָה הָעִבְרִית!!

Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support